Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

EKOLOJİK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ 

Erkan Şamcı, doğala dönüş; bir çok ekolojik temizlik ürününü sizler için bir araya getirdi, tek sayfada sunuyor. Böylece ister kendiniz, ister aileniz isterseniz de dostlarınız için Erkan Şamcı Ekolojik Temizlik Ürünlerini tercih edebilir, mutfak ,banyo, lavabo, zemin temizliği, çamaşır, bulaşık hijyeni dahil tüm yaşam alanlarınızda ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tüm Erkan Şamcı  Ekolojik Doğala Dönüş Temizlik Ürünleri Doğaya ve insana dost, yüksek saflıkta, bitkisel bazlı, yumuşak ve yüksek performanslı hammaddelerden üretilir. ICEA -İTALYA (Etik ve Çevre Sertifikasyon enstitüsü) sertifikalı ERKAN ŞAMCI EKOLOJİK ürünleri  ICEA tarafından sürdürülebilir ve sertifikalı organik hammadde, GDO içermeyen içerik; Iyonlaştırıcı radyasyona maruz bırakılmamış, hayvanlar üzerinde test edilmemiş; geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir paketleme kriterleri altında denetime tabidir.

Kategorimizde yer alan ürünler arasında tüm Ekolojik  temizlik ürünlerini bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak ve ev temizliği yapmak için ihtiyacınız olan tüm ekolojik temizlik ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olanları satın alabilirsiniz. Bulaşıklarınızın tertemiz olması ve pırıl pırıl parlaması,su lekesi bırakmaması, çizik oluşumunu engellemesi, zor lekelerde dahi mükemmel temiz olması, Suyun sertliğini alır bulaşıklarda matlaşmayı önlemesi ayrıca bulaşık makinası tuzu kullanmanıza gerek kalmasın derseniz Bulaşık makinesinin metal aksamlarını dahi koruyan Erkan Şamcı Ekolojik bulaşık makinesi jelinden faydalanabilirsiniz.

Çamaşır deterjanı arasında sıvı deterjanlar bulunuyor. Ayrıca kolay durulama ve renk koruma özelliği ile yünlü, hassas, renkli, siyah ve beyaz çamaşırlarınız için kullanılabilir. Evinizde çamaşır yıkarken, renklerine uygun deterjan kullanmanıza gerek yoktur. Çamaşır deterjanı satın almak isterseniz hemen kategorimizde yer alan Erkan Şamcı Doğal Dönüş Ekolojik Çamaşır Makinesi detarjanını inceleyebilir ve ihtiyacınız olan adette satın alabilirsiniz. Beyaz Çamaşırlarınızda çıkmayan lekeler olduysa, Erkan Şamcı Doğala Dönüş Ekolojik Çamaşır Suyundan yararlanabilirsiniz. Özellikle gömlek kol ve yakalarındaki lekeler üzerinde direkt uygulamada etkili olan Erkan Şamcı Mucize Spray'i kullanabilirsiniz. Deterjan gibi temizlik malzemeleri ağır olduğu için marketten satın alıp eve taşımak biraz zahmetli. Bu nedenle www.erkansamci.com'dan online market alışverişi yapmayı tercih ederek siparişlerinizin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra yumuşak olması ve mis gibi kokması için yumuşatıcı kullanmayı unutmayın. Bitkisel içerikli Erkan Şamcı Doğala Dönüş Çamaşır Yumuşatıcı, temizleyici ve deterjan kalıntılarını nötralize ederek çamaşırdan arındıran Doğaya ve insana zarar vermeyen bitkisel içerikli özel formüle sahiptir. Çamaşırın dokusunu yıpratmaz bu sayede giysilerin ömrünü uzatır. Çamaşır liflerini gevşetip yumuşatır bu sayede kırışıklığı azaltır ve ütü işlemini kolaylaştırır. Çamaşırlarda statik elektriklenmeyi önler. Ölçekli kapağı kullanımı kolaylaştırır. Kalıcı parfümü çamaşırlarda uzun süre etkilidir. Çamaşırlarınızı beyazlatmak için kullanabileceğiniz çamaşır suyunu, banyonuzda ya da mutfağınızda hijyen sağlamak için de kullanabilirsiniz. Halı ve tekstil ürünleri ile temasında renkli çamaşırlarda kullanırken dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca çamaşır suyu ile temizlik yaparken üzerinize sıçramamasına özen göstermelisiniz, Çamaşır suyu kullanmadığınız zamanlarda da Banyoda küvet, lavabo ve benzer yüzeylerdeki kir ve sabun lekelerini temizleyen Erkan Şamcı Doğala Dönüş Mucize Spray'i kullanabilirsiniz.

Tüm silinebilir yıkanabilir yüzeylerde Mermer, fayans, seramik, plastik, alüminyum, paslanmaz çelik yüzeylerde, klima iç ve dış ünitesinde, oto döşeme ve motor temizliğinde, fırın, davlumbazlar, aspiratör, tencere, kızartma tavalarında bulunan yağ ve kirlerin temizliği ile buzdolabı içi, mutfak dolaplarının ve mutfak tezgâhlarının temizliğinde, Mutfak fayansları ve karoları, paslanmaz çelik yüzey ve ekipmanlarının temizliğinde güvenle kullanılır, mutfak gereçlerine zarar vermez. Banyoda küvet, Yoğun lekeli çamaşırlarda leke çıkarıcı olarak destekleyici bir üründür. Özellikle gömlek kol ve yakalarındaki lekeler üzerinde direkt uygulamada oldukça etkilidir. Halı, koltuk ve döşemelerde güvenle kullanılır. Ocaktaki ve aspiratördeki lekeleri çıkarmak için dahi Erkan Şamcı Mucize Spray 'ı tercih edebilirsiniz.

Evinizdeki yüzeyleri temizlemek için Erkan Şamcı Ekolojik Hipoalerjenik yüzey temizleyicilerini temiz bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Erkan Şamcı Ekolojik Hipoalerjenik Yüzey Temizleyici, Evinizdeki tüm silinebilir, yıkanabilir yüzeylerinizde  (fayans, mermer, marley, karo, granit vb) özellikle parke yer zeminlerde ailenizin alerjik bünyeye sahip olan bireyleri için, kullanabileceğiniz boya ve fosfat içermeyen doğa dostu bir üründür. Yıkanabilir her türlü zemin ve yüzey temizliğinde hijyenik temizlik sağlar. Kire çok kolay nüfuz eder, yüzey ve zeminleri kalıntı bırakmadan temizler, yoğun parfümü sayesinde temizlenen yüzeylerde uzun süreli, kalıcı koku bırakır.  

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.