src="https://www.facebook.com/tr?id=1301642729857204&ev=PageView
&noscript=1"/>
Görünüm:
1 2
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
1 2

Doğal Sabunlar 

Sivilce, egzama ve mantar gibi problemleri olan kişiler, banyo esnasında doğal sabun kullanmayı tercih edebilir. Erkan Şamcı adına üretilen soğuk üretim doğal katı sabun çeşitlerinin kendine has özelliği bulunur. Egzama, sedef gibi deri hastalıkları olan kişilere tavsiye edilir, zeytinyağlı sabunsiyah nokta ve akne problemi olan kişilere defne sabunu kullanmaları tavsiye edilir. Cildi güzelleştirmek ve parlamasını sağlamak için banyoda lavanta sabunu kullanılabilir. Soğuk üretim doğal katı sabunların içinde boyar madde, paraben, zararlı kimyasallar, yapay madde bulunmaz E,A,D,K vitaminine sahip ve doğal zeytinyağından üretildiği için hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri tarafından güvenle tercih edilebilir.

Evinizde veya iş yerinizde ellerinizi hijyenik bir şekilde yıkamak için Erkan Şamcı lavantalı-zeytinyağlı, ballı-zeytinyağlı, defneli-zeytinyağlı doğal sıvı sabunlardan yararlanabilirsiniz. Sıvı sabunlar, bulunduğu kutudan pompa yardımıyla çekildiği için herkesin eliyle temas etmez, hijyenik ve pratiktir. Boyar madde, paraben, zararlı kimyasallar, yapay madde bulunmaz E, A,D,K vitaminine sahip ve doğal zeytinyağından üretildiği için hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri tarafından güvenle tercih edilebilir.

Banyo keyfini katlamak ve kişisel bakımınızı gerçekleştirmek için lif, kese ve köpük özelliğinin bir arada olduğu ; aromatik ve rahatlatıcı kokularıyla ,Erkan Şamcı doğal lavantalı süngerli sabun, doğal türk hamamı süngerli sabun, doğal raspberry süngerli sabunlarımızdan yardım alabilirsiniz. Boyar madde, paraben, zararlı kimyasallar, yapay madde bulunmaz E, A,D,K vitaminine sahip ve doğal zeytinyağından üretildiği için hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri tarafından güvenle tercih edilebilir.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.